(E1092101) EPSON tiskárna ink EcoTank Mono M1170, A4, 1200x2400dpi, 39ppm, USB, Duplex,Záruka 5 let po registraci zdarma
S DPH
Part/No: C11CH44402
Dostupnost: Na dotaz
Platnost k 5.5.2026 08:56:36
Množství
EcoTank M1170
Kliknutím na obrázek zobrazíte prohlídku produktu od společnosti EPSON.
Nižší náklady na tisk
Ekonomická tiskárna s inkoustovým tankovým systémem s velkým množstvím inkoustu v ceně
Spolehlivost a odolnost
Záruka jeden rok nebo 100 000 stran
Nižší spotřeba energie
Ušetřete až 95 % spotřeby energie
Úspora času
Wi-Fi, oboustranný tisk, zásobník na 250 listů papíru, mobilní tisk
Rychlý tisk v profesionální kvalitě
Rychlost tisku 20 str./min, nulová doba zahřívání, tisková hlava PrecisionCore
Specifikace
Technologie
Metoda tiskuTisková hlava PrecisionCore
Konfigurace trysek400 trysky černá
Min. velikost kapky2,8 pl
Inkoustová technologiePigmentový inkoust
Tiskové rozlišení1.200 x 2.400 dpi
CategoryHome Office, Pracovní skupina, Střední pracovní skupina
MultifunkceTisk
Tisk
Rychlost tisku ISO/IEC 2473420 Str./min Černobíle
Rychlost tisku39 Str./min Černobíle (obyčejný papír)
Rychlost oboustranného tisku ISO/IEC 247349 A4 str./min. Černobíle
Čas do vytištění první stránkyČernobíle 6 s
BarvyČerná
Zpracování papíru/médií
Počet zásobníků papíru1
Formáty papíruA4 (21.0x29,7 cm), Legal
Duplexní tiskAno (A4, obyčejný papír)
Kapacita výstupního zásobníku100 Listy
Kapacita zásobníku papíru250 Listy Standardní
Zadní dráha papíru (speciální média)Ano
Vhodná síla papíru64 mm - 95 mm
Vhodná gramáž papíru64 g/m2 - 256 g/m2
Zpracování médiíAutomatický oboustranný tisk (A4, obyčejný papír), Zadní podavač pro speciální média
Obecné informace
Spotřeba energie0,7 W (úsporný režim), 13 W (tisk), 3,3 W Připraveno, 0,2 W (vypnutí)
NapájeníAC 100 V - 240 V
100 V, 110 V, 220 V, 240 V
Rozměry výrobku375? x 347 x 151 mm (šířka x hloubka x výška)