(E1015074) UBNT airMAX NanoStation M5 [5GHz, anténa 16dBi, Client/AP/Repeater, 802.11a/n, MIMO]
S DPH
Part/No: NSM5(EU)
Dostupnost: Na dotaz
Platnost k 14.5.2026 14:17:14
Množství
NanoStation M5 je unikátní outdoorový MIMO klient včetně 16 dBi směrové antény v 5 GHz
NanoStationM5 je výkonná kompletní venkovní jednotka včetně 2x 16 dBi antény (MIMO) pro pásmo 5 GHz. Jednotka umožňuje komunikaci reálnou rychlostí až 150 Mbps. Další výhodou je vedle vysoké přenosové rychlosti díky standardu 802.11n využití časového multiplexu TDMA, což umožňuje na jednotku v režimu AP připojit více než 300 klientů a nízké latence. Oproti předchůdci NanoStation5 má silnější procesor taktovaný na 400 MHz a větší paměť.
Webová administrace je velmi jednoduchá a přehledná. Lze nastavit např.:
    • režim AP, klient nebo WDS
    • traffic shaping
    • QoS
    • mezi WAN a LAN transparentní bridge nebo routing, bez NAT nebo s NAT
    • vypnout či zapnout výstup na externí anténu
    • polarizaci antény (vertikální / horizontální / adaptivní)
    • sílu signálu, jaká má odpovídat konkrétní signalizační LED
    • výstupní výkon až 27 dBi
Vlastnosti:
Citlivost: -94 dBm (6 Mbps) až -74 dBm (54 Mbps)
DHCP: ano
Frekvence: 5,4 - 5.825 GHz
Chipset: Atheros
LAN port: 2x RJ45 10/100 Mbps
Max. výstupní výkon: 27 dBm
Modulace: OFDM
NAND: 8 MB
Napájení: 15 V, 0,8 A
Normy: 802.11a/n
Operační mód: AP, Client, WDS
Polarizace: H/V
Procesor: MIPS 24KC, 400 MHz
Provozní teplota: -30 až 80 °C
Přenosová rychlost: 150 Mbps
RAM: 32 MB
Regulace výkonu: ano
Rozhraní: LAN, WiFI
Rozměry: 294 x 80 x 30 mm
Shoda: FCC, CE
Šifrování: WPA, WPA2, 802.1X
Výchozí heslo: ubnt
Výchozí IP: 192.168.1.20
Výchozí jméno: ubnt
Vyzař. úhel - H.: 43°/41°
Vyzař. úhel - V.: 15°
Zisk: 16 dBi
Hmotnost: 0,4 kg
OS: AirOS
Balení obsahuje venkovní jednotku s integrovanou anténou, 15V napájecí zdroj. PoE Injector, který obsahuje resetovací tlačítko pomocí kterého lze také NS uvést TFTP módu pro obnovu firmwaru. Další výhodou je podpora PoE i na druhém ethernet portu pro přímé napájení druhého zařízení. Tuto vlastnost lze i softwarově zakázat.